DALMACJA-obóz młodzieżowy

21. 05. 20
posted by: klient
Odsłony: 1932

CENA - od 480  (transport, noclegi, wyżywienie,
ubezpieczenie, opieka pilota i wychowawców)

Resort Eklata Medena 28

Chorwacja to kraj pięknych krajobrazów - obok słonecznego wybrzeża, błękitu Adriatyku, egzotycznych dalmatyńskich Resort Eklata Medena 4palm znajdziemy tu przepaście wysokich, ośnieżonych szczytów Velebitu i malownicze kaniony Paklenicy. Bogactwo przyrody jest tu imponujące, o czym świadczy fakt, iż wiele parków przyrody i innych zabytków została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.


Kompleks wakacyjny Eklata Medena 3*** to doskonale wyposażony ośrodek wakacyjny, wspaniałe miejsce na wypoczynek zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i całych rodzin. Położony jest w miejscowości Seget Donji k. Trogiru. Znajduje się bezpośrednio przy plaży, nad krystalicznie czystym Adriatykiem.
W obiekcie znajduje się wielofunkcyjne boisko do koszykówki, piłki nożnej i piłki ręcznej, boisko do siatkówki plażowej, plac Resort Eklata Medena 25zabaw z siłownią na wolnym powietrzu. Ponadto w ośrodku znajduje się stołówka, w której serwowane są dania kuchni chorwackiej i międzynarodowej. Na terenie obiektu znajduje się także minimarket, a w pobliżu sklepy, sklepiki z pamiątkami, kawiarnie i restauracje.


WARUNKI WJAZDU - COVID-19


Ramowy program wyjazdu:

dzień 1 – godz. 19.00 zbiórka i wyjazd, nocny przejazd autokarem przez Czechy, Austrię i Słowenię
dzień 2 – rano – przerwa na toaletę, przejazd przez Chorwację, w godzinach południowych przyjazd do ośrodka Eklata Medena w okolicach Trogiru, złożenie bagaży, zakwaterowanie w pokojach, odpoczynek, ciepła kolacja, spotkanie informacyjne i omówienie zasad bezpiecznego wypoczynku, spacer po ośrodku, nocleg
dzień 3 – 8- posiłki w stołówce ośrodka, plażowanie i kąpiele morskie, zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie ośrodka, animacje wieczorne, wycieczki do Splitu, Trogiru, Szybenika, Parku Narodowego Krka oraz Zagrzebia (w drodze powrotnej)
dzień 9 – śniadanie + suchy prowiant, pakowanie bagaży i wyjazd z ośrodka, przejazd do Zagrzebia, zwiedzanie stolicy
Resort Eklata Medena 14Chorwacji: Kapitol z Katedrą Wniebowzięcia NMP, Plac Bana Josipa Jelacica, Gradec – najstarsza cześć miasta, średniowieczna osada obronna z Kamienną Bramą, gmach parlamentu chorwackiego, kościół Św. Marka, współczesne centrum Zagrzebia, obiadokolacja i wyjazd, nocny przejazd przez Chorwację, Słowenię, Austrię i Czechy
dzień 10 – przyjazd do kraju w godzinach przedpołudniowych – zakończenie imprezy


TERMIN I CENA za osobę w EURO (lub równowartość w PLN wg kursu Santander-sprzedaż)

TERMIN CENA  
 24.06 - 03.07.2022 
 490 Euro 
 REZERWUJ 
01.07 - 10.07.2022  490 Euro 
 REZERWUJ 
19.08 - 28.08.2022  480 Euro 
 REZERWUJ 


Cena obejmuje:
- przejazd komfortowym autokarem turystycznymsplit 1585463 640
- opieka wychowawców i pilota/kierownika
- 7 noclegów w ośrodku wakacyjnym „Eklata Medena” 3* w Seget Donji
- wyżywienie – 3 posiłki dziennie
- ubezpieczenie KL/NNW

Koszty dodatkowe:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 300 HRK (około 175 zł)