CYPR-Paphos

BEACH AREA II

Cypr - Niewielkie państwo położone na wyspie o tej samej nazwie przyciąga swoją bogatą kulturą i historią. To tu, obok Paphos z morskiej piany wyłoniła się Afrodyta, a ślady jej kultu są na wyspie wszechobecne. Prócz licznych miejsc wartych do odwiedzenia Cypr zachwyca także swoją egzotyczną przyrodą. W centrum Paphos natomiast miłośnicy wielkomiejskich rozrywek i zakupów znajdą coś dla siebie.

Akti Beach Hotel & Village Resort 4****
- malowniczo położony, w Chlorakas - ok. 4 km od centrum Paphos, bezpośrednio przy piaszczysto - żwirowej plaży.
Hotel składa się z budynku głównego i kilkunastu budynków ulokowanych w przestronnym ogrodzie. W hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni cypryjskiej i międzynarodowej, 2 bary, kawiarnia,
VIEW FROM LOBBYw hotelowym ogrodzie 2 baseny z tarasem słonecznym, brodzik dla dzieci i bar przy basenie; ponadto: basen kryty z podgrzewaną wodą, jacuzzi, kort tenisowy, siłownia i sauna, animacja dla dzieci i dorosłych, mini klub, sklep, parking, internet wifi.
Komfortowe i przytulne pokoje z łazienką, balkonem, Sat-TV, klimatyzacją, minilodówką i czajnikiem elektrycznym.CENA od 630 Euro/osoba

 

gallery5 Cena zawiera:
- zakwaterowanie (7 noclegów)
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- korzystanie z udogodnień hotelu
- ubezpieczenie KL/NNW
- składkę na TFG i TFP

Koszty dodatkowe:
- bilet lotniczy Ryanair Wrocław – Paphos – Wrocław - od 690 zł w 2 strony (wyloty również z Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa i Modlina)
 - bagaż rejestrowany: do 10 kg - od 65 zł w 1 stronę, do 20 kg - od 215 zł/ w 1 stronę
 - napoje do kolacji płatne dodatkowopic1

 - dopłata do all inclusive – ok. 100 Euro/osoba/tydzień
 - lokalna taksa klimatyczna

 - ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 3% wartości imprezy