BARDO - DOLNA MORAWA

Spływy Pontonowe Bardo, to jedna z największych atrakcji Sudetów. Wybraliśmy trasę typowo rekreacyjną, zapewniającą piękne 210606183140 ahoj przygodo splywy pontonowe bardo ski raft klodzko opinie blog dla dzieci dolny slaskwidoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem.

Ramowy program wycieczki:
Dzień 1 – zbiórka pod szkołą o godz. 8.00 i wyjazd, przejazd do Barda - Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, czyli fascynująca wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Przejazd do Stronia Śląskiego – zabawa w labiryncie Biała Marianna - poindustrialny teren, przesiąknięty historią nieczynnych już kamieniołomów marmuru ma swój niepowtarzalny klimat. To
wspaniała przestrzeń do zabawy i integracji. Powierzchnia Labiryntu to 1200 m kw, na której znajduje się 1 km korytarzy, sala luster, pomost, tras widokowy oraz tajemnicze i zabawne skrytki. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, ognisko integracyjne, nocleg.
Dzień 2 – śniadanie i wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Dolnej Morawy, wjazd kolejką linową na „spacer w chmurach” - indeksatrakcja położona na wysokości 1116mnpm. to rozbudowany, drewniany pomost, który pozwala podziwiać panoramę gór z różnych perspektyw, a na miłośników przygody i zabawy czeka kilka pełnych adrenaliny atrakcji np. odpoczynkowa sieć, tzw. „kropla“, zjeżdżalnia czy rękaw. Zejście szlakiem do autokaru. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Wrocławia ok. 20.00 – zakończenie wycieczki

 

CENA - od 350 zł/osoba


Cena obejmuje:

- transport autokarem na całej trasie wycieczkistezka v oblacich 2 retina.1200x1200.shrink only.q85
- nocleg w pensjonacie w Stroniu Śląskim (pokoje 3-4 osobowe)
- wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje)
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- opiekę wychowawców ze szkoły
- opiekę pilota wycieczek
- ubezpieczenie KL/NNW


Koszty dodatkowe:

- bilety wstępów: spływ pontonowy Bardo – 50 zł/osoba, labirynt – 10 zł, spacer w chmurach – 215 CZK (do 15 lat, od 16 lat - 305 stezka v oblacich 7 retina.1200x1200.shrink only.q85CZK)