TRÓJMIASTO

Trójmiasto - słynne na całą Polskę. Słynne również w Europie. W Trójmieście jest bez liku atrakcji turystycznych, gdansk motlawa 1170zabytków i miejsc wartych zobaczenia. Sopockie molo, gdańskie Stare Miasto, czy bulwar nadmorski w Gdyni to tylko najbardziej znane z nich. Są też inne, ale trzeba tu przyjechać i je zobaczyć osobiście.

Program wycieczki:
dzień 1 – o godz. 7.00 zbiórka przed szkołą i wyjazd do Gdańska. Przyjazd do Gdańska – spacer na Westerplatte, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie w pokojach, obiadokolacja. Wyjazd komunikacją miejską na wieczorny spacer po plaży, powrót do ośrodka na nocleg.
dzień 2 – śniadanie i wyjazd na zwiedzanie Gdańskiej Starówki: Długi Targ z fontanną Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka, Dar Pomorza GdyniaDługie Pobrzeże, panorama miasta z Amber Sky – diabelski młyn, z którego możemy podziwiać widok na miasto z góry; przejazd na gdańską Zaspę – spacer po osiedlu śladem Malarstwa Monumentalnego, powrót do ośrodka na obiadokolację, nocleg.
dzień 3 – śniadanie, wyjazd z ośrodka i przejazd do Gdyni. Krótkie zwiedzanie Skweru Kościuszki, gdzie cumują statki wycieczkowe przybijające do Gdyni, a także na stałe zacumowały okręty muzealne ORP Błyskawica oraz Dar Pomorza (zwiedzanie ORP Błyskawica). Przejazd do Redy – 3 godzinna zabawa w najlepszym aquaparku w Polsce z Shark Slide – czyli zjazdem na pontonach w tunelu, gdzie nad głową pływają rekiny. Powrót do ośrodka na obiadokolację. Po kolacji możliwość
wyjazdu komunikacją miejską na wieczorny spacer po molo w Brzeźnie
dzień 4 - śniadanie i wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Malborka – zwiedzanie krzyżackiej warowni nad Nogatem, wyjazd wZ0O2d982q0m0k1h5k6k2G9Y1L4F7H5b3 dalszą drogę. Ok. 22.00 przyjazd – zakończenie imprezy.


Cena od 790 zł/osoba


Cena obejmuje:
- 4 noclegi w ośrodku wczasowym

- wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje)
- opiekę pilota wycieczek i lokalnych przewodników
- ubezpieczenie NNW
Zamek krzyzacki w Malborku 1500x800

Koszty dodatkowe:
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: ok. 130 zł