AUSTRIA-Ski Safari

Tyrol Zachodni - to tereny położone na zachód od Innsbrucka, łaczące w sobie uroki austriackiej przyrody i tradycji z najlepszą 26933046infrastrukturą narciarską.
Region Tyrol Zachodni leży w samym centrum królestwa trzytysięczników, dzięki czemu stanowi idealny punkt wypadowy dla narciarskiego safari po najsłynniejszych narciarskich arenach tej części Europy. W regionie oraz w jego bezpośrednim pobliżu znajduje się ponad 11 znanych narciarskich regionów, które gwarantują niepowtarzalny zimowy urlop na nartach w Tyrolu. To tutaj znajdują się jedne z najbardziej prestiżowych stacji narciarskich: Ischgl, Serfauss-Fiss-Ladis czy Arlberg (który jako cel swojego zimowego wypoczynku wybierają często koronowane głowy Europy). Z racji na swój prestiż, stacje te nie należą do tanich, ale już wybierając zakwaterowanie poza głownymi kurortami, można spędzić tutaj zimowy urlop nie rujnując swego portfela. Z racji, że trudno wybrać tutaj najlepszy ośrodek narciarski, proponujemy wyajzd w formie Ski Safari, dzieki czemu można poznać 
te topowe stacje narciarskie podczas jednego wyjazdu!
Hotel Tramserhof 4**** - położony jest na przedmieściach Landeck, w cichej i spokojnej okolicy, nad stawem, w otoczeniu pięknej przyrody.
Do najbliższego ośrodka narciarskiego Venet dojazd zajmuje około 10 minut, do Serfauss - Fiss - Ladis lub Sankt Anton am Arlberg około 30 minut, a do Ischgl - 40 minut.

Przytulne pokoje urządzone są w tradycyjnym alpejskim stylu. W każdym pokoju znajduje się łazienka (wanna lub prysznic), TV, sejf, telefon, internet Wi-Fi. Większość pokoi posiada również balkon.
W hotelu do dyspozycji gości: strefa wellness (sauna, łaźnia parowa, kabina na podczerwień, saunarium oraz basen do terpii Kneippa( naprzemiennie ciepła i zimna woda), restauracja, bar, narciarnia.

26932689WARUNKI WJAZDU - COVID-19

SERFAUSS-FISS-LADIS gondola ikonka skimap ikonka POGODA IKONKA1 webcam
ISCHGL gondola ikonka skimap ikonka POGODA IKONKA1 webcam
St.ANTON am ARLBERG gondola ikonka skimap ikonka POGODA IKONKA1 webcam

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:
dzień 1 - wieczorem - przyjazd do Landeck, zakwaterowanie w hotelu, kolacja w hotelowej restauracji, nocleg36053456
dzień 2-6(7) - przejazd pod wyciągi, zakup karnetów, skiguiding, jazda na nartach lub snowboardzie w najlepszych stacjach narciarskich Austrii: Serfauss - Fiss - Ladis, Ischgl, St Anton am Arlberg - po 2 dni jazdy na każdym z tych terenów, rekreacja ponarciarska, korzystanie z hotelowego wellness, spotkania integracyjne
dzień 7 (8) - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski - zakończenie imprezy


CENA - od 590 Euro/osoba

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:
- 6 lub 7 noclegów w hotelu Tramserhof 4****, pobyt zaczyna się od kolacji w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu ischgl first austrian resort announce early 1 524907
- śniadania w formie bufetu
- 3-daniowe obiadokolacje z wyborem menu i bufetem sałatkowym
- korzystanie z hotelowego wellness
- ubezpieczenie KL/NNW/OC/KR
- parking przy hotelu
- opieka rezydenta/instruktora ( tylko w turnusie ALD06/03)

KOSZTY DODATKOWE:
- dojazd własny (za dopłatą możliwość dojazdu zorganizowanego dla chętnych,realny koszt-zależny od ilości osób)
- lokalna taksa klimatyczna - 1,80 Euro/osoba/noc (płatna od 15 roku życia)
- napoje do kolacji płatne dodatkowo
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 3% 
wartości wyjazdu
- Skipassy: 
hwh druck landschaft wi 001Ischgl-CENA SKIPASSU
St Anton am Arlberg- CENA SKIPASSU
Serfaus-Fiss-Ladis- CENA SKIPASSU