FRANCJA - Vaujany

VAUJANY1miniVaujany – to jedna z części dużej domeny narciarskiej Alpe d'Huez Grand Domaine, liczącej 249 km tras, położona na wysokości 1250 mnpm. Połączonymi trasami tej domeny można przemieszczać się do pozostałych miejscowości tego terenu, jak Alpe d'Huez, Auris, Villard i Oz. Oferują one łącznie 115 tras (37 zielonych, 31 niebieskich, 32 czerwone,17 czarnych) obsługiwanych przez 81 wyciągów, w tym nowe- gondola Eau d'Olle Express i telemix Clos Giraud na szczyt Alpette. Na tym terenie znajduje się najdłuższa w Europie trasa Sarenne o długości 16 km i o jednej z największych na świecie deniwelacji. Większość tras otaczających Vaujany i Oz to jednak trasy łatwe i średnio trudne.

skimap ikonka POGODA IKONKA1 webcam

ODALYS1mini

La Cascade Epinettes 4**** - komfortowa rezydencja, położona w dolnej części stacji tuż obok sklepów, restauracji i tylko 50m od kolejki linowej łączącej Vaujany z terenami narciarskimi Vaujany-Alpe d'Huez. Rezydencję tworzy główny budynek z apartamentami oraz oraz kilka mniejszych. Rezydencja oferuje komfortowe apartamenty od 2 do aż 8 osobowych. Apartamenty posiadają też balkony lub tarasy. Dostępny również internet WiFi.  Znajduje się tu również kompleks wellness z basenem, whirpool, sauną i hammam.
Crystal Blanc 3*** - rezydencja położona powyżej rezydencji Cascade, w górnej części stacji, ok. 500m od dolnej stacji wyciągów ( częściowo ruchome schody i chodniki). W obiekcie- narciarnia, sala fitness.   

PROGRAM WYJAZDU: 
1 dzień - wyjazd z kraju, przejazd przez Niemcy i Szwajcarię do Francji 
2 dzień - po południu - przyjazd do Vaujany, zakwaterowanie w apartamentach 
3 dzień - rano - odbiór karnetów i jazda na nartach lub snowboardzie na terenach Grand Domaine (Alpe d'Huez, Oz, Auris, Villard, i Vaujany oraz 1 dzień w 2 Alpes) 
4 - 8 dzień - jazda na nartach lub snowboardzie, rekreacja ponarciarska, wycieczka narciarska do 2 Alpes w ramach tego samego skipassu, możliwość skorzystania z lodowiska i basenu miejskiego ( po jednym-bezpłatnym wejściu na podstawie skipassu)
9 dzień - zdawanie apartamentów i odbiór kaucji, pakowanie bagaży i sprzętu, wyjazd do kraju ( Uwaga: wyjazd do kraju możliwy również w piątek wieczorem) 
10 dzień - przyjazd do kraju w godzinach przedpołudniowych - zakończenie wyjazdu

WARUNKI WJAZDU - COVID-19

CENA - od 440 Euro/osoba

 
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

VaujanyBudynek1mini

- Transport - przejazd autokarem komfortowym z pełnym wyposażeniem
- Zakwaterowanie - 7 noclegów w apartamentach wybranego typu
: 
studio 2 os. - ok. 25m2, pokój dzienny z podwójną kanapą 2os., w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka , WC.
2 pok. 4 os.
- ok. 29 do 34m2, apartament posiadający sypialnię 2 os. z łóżkiem podwójnym lub
2 pojedynczymi oraz salon z podwójną sofą rozkładaną (2 miejsca do spania), łazienka, WC, wyposażony aneks kuchenny (płyta witroceramiczna, lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, komplet naczyń i sztućców). 
2 pok. 6 os. - ok. 45 m2 - opis apartamentu - jak 2 pok. 4 oraz dodatkowo wnęka z łóżkiem piętrowym 
3 pok. 6 os. - obszerny apartament (ok. 55m2) posiadający 2 sypialnie 2 osobowe z łóżkiem małżeńskim, 2 pojedynczymi lub 1 sypialnia z łózkiem piętrowym, łazienka, WC oraz pokój dzienny z podwójną kanapą do spania ( 2os.), w pełni wyposażony aneks kuchenny
Uwaga: opis ma charakter poglądowy – mogą wystąpić różnice układu łóżek względem opisu, pościel - w cenie
- Ubezpieczenie - KL/NNW/OC/KR
- Skipass - karnet narciarski 6 dniowy - Grand Domaine ( uprawnia również do jednorazowego skorzystania z lodowiska i basenu miejskiego oraz 1 dnia jazdy w 2 Alpes) 
- Opieka pilota - przedstawiciela biura

VaujanyFitnessMini
KOSZTY DODATKOWE:

- Wyżywienie - we własnym zakresie - w apartamentach są wyposażone kąciki kuchenne oraz naczynia i sztućce
- Taxa klimatyczna i eco tax = 15€/os.dorosła (od 18 roku życia)
- „Wolne łóżko” (np. 3 osoby w apartam. 4 os.) - koszt –  w zależności od terminu i typu apartamentu - na zapytanie
- Kaucja zwrotna za apartament - 500 EURO ( karta)

ZNIŻKI:
- Dzieci do lat 5 - zniżka - 200€
- Superseniorzy + 72 lat – zniżka - 100€
- dzieci 5-12 lat - zniżka - 35€VaujanyBasenMini- seniorzy 65-71 lat - zniżka 25 €