PORTUGALIA-Algarve

Portugalia to najdalej na zachód położone państwo europejskie - leży "tam, gdzie ziemia się kończy, a morze zaczyna" 7- jak pisał w XVI wieku poeta epicki Luis Vaz de Camoes. Niewiele państw przeżyło w swej historii równie wiele momentów triumfu i upadku, co Portugalia. O burzliwych dziejach kraju zaświadczyć mogą zarówno licznie zachowane zabytki, jak i ludzie zamieszkujący dzisiejszą Portugalię. W celach handlowych przybywali tu już Fenicjanie. Rzymianie budowali drogi i miasta, Żydzi - synagogi. Maurowie wznosili piękne zamki, zakładali sady migdałowe oraz białe wioski, poprzecinane labiryntami uliczek.
Portugalia potrafi oczarować! Ten niewielki, ale niezwykle zróżnicowany geograficznie kraj, zajmuje mniej więcej 1/6 powierzchni Półwyspu Iberyjskiego. Można odkrywać Portugalię na wiele sposobów. Portugalia to - duże miasta pełne zabytków, piękne piaszczyste plaże, strome, skalne urwiska opadające do morza, egzotyczna roślinność i niesamowita gościnność mieszkańców!
2Hotel Vila Senhora da Rocha 3*** -  to kompleks 257 apartamentów położonych w ogrodzie na terenie 8 hektarów z bezposrednim dostępem do piaszczystej plaży. Na terenie kompleksu znajdziemy: 4 baseny z tarasami słonecznymi wraz z leżakami i parsolami (w tym 1 basen kryty), korty tenisowe, mini golf, restaurację, bar, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów oraz samochodów oraz sklep. Zakwaterowanie w apartamentach składających się z pokoju dziennego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, kuchanka mikrofalowa, ekspres do kawy) oraz sypialni. W apartamentach równiez łazienka, klimatyzacja, TV oraz balkon lub taras.


CENA ZAWIERA:
4- zakwaterowanie – 7 noclegów
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- korzystanie z udogodnień hotelu
- ubezpieczenie KL/NNW

KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy Ryanair na trasie Wrocław– Faro – Wrocław od 440 zł w 2 strony3
(wyloty również z Modlina)
- napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo
- lokalna taksa klimatyczna
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 2,7% wartości imprezy